• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - KEKO New Baby

Keko New Baby narodziło się w jednym celu: aby tworzyć wysokiej jakości naturalne produkty z formułami, które są starannie opracowane i szanują delikatną skórę Twojego dziecka. Producent zna skórę najmłodszych i wie, jak ważna jest w ich rozwoju. Wszyscy, którzy tworzą Keko, są specjalistami w dziedzinie higieny osobistej, którzy poszukują najlepszych produktów do codziennej pielęgnacji naszych dzieci.

Ze względu na niedojrzałość skóry najmniejszych dzieci w domu, należy o nią dbać codziennie, aby zapewnić jej doskonały rozwój. Niezbędne jest stosowanie delikatnych produktów, które nawilżają i chronią skórę, nie podrażniając jej. Ich wyjątkowa wrażliwość sprawia, że do codziennej pielęgnacji konieczne jest stosowanie produktów o delikatnych formułach.

Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie pod nadzorem specjalistów. Podczas tych testów, które są przeprowadzane przed wprowadzeniem jakiegokolwiek produktu Keko New Baby na rynek, przeprowadzane są różne testy w celu sprawdzenia skuteczności i stabilności wszystkich produktów. Producent posiada zewnętrzne laboratoria, które przeprowadzają te testy dermatologiczne na różnych rodzajach skóry, aby sprawdzić każdą formułę pod nadzorem specjalistów.

Ponadto Dział Jakości producenta przeprowadza wiele testów i weryfikacji każdej produkcji, zapewniając standardy jakości dla wszystkich produktów.

Dobro najmłodszych jest naszym priorytetem.

HISTORIA

Briseis S.A., twórca Keko New baby, posiada 70-letnie doświadczenie w rozwoju produktów higieny osobistej i perfumerii. Poszukiwanie doskonałości w swoich produktach, nowych formułach i naturalnych składnikach oraz rygorystyczne kontrole jakości sprawiają, że Briseis jest wiodącą firmą w branży.

Od 1948 roku, kiedy firma została założona, Briseis stworzyła różne marki higieny osobistej i perfumerii, które pozostają liderami w swoim sektorze od samego początku. W nowoczesnych zakładach, zlokalizowanych w Almerii (Hiszpania), wytwarzane są miliony sztuk produktów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

W Briseis nieustannie dba się o pielęgnację osobistą, która jest przekształcana w produkty wolne od agresywnych składników o niepożądanych skutkach długoterminowych. Z tego powodu zespół badawczy Briseis szuka składników swoich projektów w naturze, ponieważ, podobnie jak zdrowie, innowacja leży w naszej naturze.

Zespół badawczo-rozwojowy Briseis zbadał potrzeby skóry najmłodszych członków rodziny, tworząc gamę produktów idealnych na każdy moment codziennego rytuału pielęgnacji dziecka.

FILOZOFIA

Dobro Twojego dziecka jest naszym priorytetem.

Ciągłe poszukiwanie naturalnych składników i substancji czynnych pozwala nam opracowywać nowe formuły, które są skuteczne i przyjazne dla skóry dzieci.

Miękka i delikatna formuła wszystkich naszych produktów nie zawiera żadnych sztucznych składników (ftalanów, siarczanów, parabenów itp.). Dzięki temu unikamy uszkodzenia i podrażnienia delikatnej skóry i włosów najmłodszych.

W Keko New Baby jesteśmy miłośnikami zwierząt, dlatego żaden składnik użyty w formule któregokolwiek z produktów naszej marki nie jest pochodzenia zwierzęcego, ani nie był testowany na zwierzętach. Ponadto wymagamy, aby wszyscy nasi dostawcy byli certyfikowani.

Dbamy o przyszłość naszej planety, aby nasze dzieci miały lepszy świat. Jesteśmy członkami Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ecoembes (SIG), a wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu. Ponadto w całym procesie produkcyjnym stosujemy strategie, które zmniejszają nasz ślad węglowy, redukując emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. Razem możemy osiągnąć czystszą i lepszą Planetę.

Dążymy do najlepszej opieki nad najmłodszymi, dbając o formułę naszych produktów w najdrobniejszych szczegółach, mając do dyspozycji wysokiej jakości produkt dla Twojego dziecka.