• Sposoby płatności


1. Za pobraniem
   
Jeśli z różnych powodów nie chcesz wykonywać przedpłat, możesz wybrać płatność za pobraniem. Jest to jedna z najbardziej popularnych i bezpiecznych metod. Kwotę należną za zamówienie wręczasz kurierowi dopiero w momencie otrzymania przesyłki. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną sumę pieniędzy – pozwoli Ci to uniknąć sytuacji, w której kurier nie będzie mógł wydać Ci reszty.


2. Kartą płatniczą


Karta płatnicza stanowi podstawową formę płatności dokonywanej przez internet i jest całkowicie bezpieczna. 

Aby skorzystać z tej metody, należy wpisać do specjalnego formularza: numer karty, datę jej ważności oraz numer CVV umieszczony z tyłu przy wzorze podpisu. Nie należy mieć obaw przed tym sposobem – transakcje kartą płatniczą są dodatkowo zabezpieczone szyfrowaniem SSL. Po zweryfikowaniu karty, co zazwyczaj dzieje się błyskawicznie, Twoje konto bankowe zostanie obciążone, a należność za towar zostanie przelana do naszego sklepu. 

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”

3. Blue Media S.A.

Natychmiastowy przelew internetowy to obecnie najbardziej lubiany sposób płatności w Polsce. Jego niewątpliwymi zaletami są szybkość i bezpieczeństwo. W naszym sklepie za obsługę e-przelewów odpowiedzialny jest system Blue Media S.A. , który posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i szyfruje wszystkie swoje transakcje za pośrednictwem protokołu SSL.

 

Jeśli wybierzesz tę metodę, system przekieruje Cię na stronę Blue Media S.A., gdzie należy wskazać swój bank. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej na Twoim koncie będzie już czekał automatycznie wypełniony formularz przelewu do autoryzacji. Musisz sprawdzić zgodność danych i potwierdzić płatność. Następnie powrócisz na stronę naszego sklepu. Zamówienie zostanie wtedy automatycznie złożone, natomiast do realizacji przekażemy je dopiero po zaksięgowaniu wpłaty – zazwyczaj odbywa się to w ciągu zaledwie kilku minut.4. Przelew tradycyjny


Przelew tradycyjny jest formą płatności ciesząca się dużym zaufaniem. Musisz jednak wiedzieć, że wszystkie sklepy internetowe – w tym również nasz – nadają paczki dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Czas całej operacji jest zależny od banku, dlatego mimo naszych starań cała transakcja może się nieco wydłużyć.

 

Aby dokonać przelewu, należy wypełnić specjalny blankiet (numer konta i dane kontaktowe naszego sklepu znajdziesz poniżej), który następnie trzeba zanieść na pocztę, do agencji opłat lub do banku. 

 

Możesz również skorzystać z internetowej opcji tradycyjnego przelewu krajowego. Gdy to zrobisz, pieniądze dotrą do nas najwcześniej na drugi dzień roboczy lub później. Chyba że przelew zostanie wykonany w obrębie jednego banku – wtedy cała operacja zazwyczaj ulega przyspieszeniu.

 

WAŻNE: pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer Twojego zamówienia, dzięki czemu będziemy w stanie zrealizować je szybciej.

DANE DO PRZELEWU

G&G Poland SP.Z.O.O
Aleja "Solidarnosci" 117
00-140 Warszawa

Millennium bank
Numer konta : 95116022020000000293190130

bm_metody_platnosci_popularne_orig_new.png