• Zwroty i reklamacje

Zwrot towaruSklep Beauty-market.pl pragnie, żeby wszyscy Klienci byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani, dlatego jeśli otrzymany towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu. Masz na to dokładnie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

 

Nie musisz podawać powodu zwrotu, będziemy jednak niezmiernie wdzięczni, gdy to zrobisz – pomoże nam to usprawnić pracę naszego sklepu i zmienić się dla Ciebie na lepsze.

 

Jak dokonać zwrotu?

Najlepiej, jeśli odeślesz nam produkty w pudełku, w które zostały one zapakowane. Jeśli już go nie masz, możesz wykorzystać jakikolwiek karton, który nada się do transportu. Pamiętaj, że towar, który chcesz zwrócić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu. Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy zwracasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie). Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę tak, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie przewozu.

Do zwracanego towaru koniecznie dołącz również formularz zwrotu (dostępny do pobrania tutaj). Będziemy również wdzięczni, gdy opatrzysz przesyłkę dopiskiem „Zwrot”.

 

Produkty prosimy przesyłać na adres:

G&G Poland Sp. z o.o.
01-167 Warszawa
Zawiszy 16a
Paczkomat InPost WAW139M

 

Zwrot należności

Gdy tylko przesyłka z wysłanym przez Ciebie towarem i odpowiednimi dokumentami do nas dotrze i będzie spełniała wymienione wyżej warunki, rozpoczniemy procedurę zwrotu należności. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ustawowym terminie 14 dni roboczych.

 

Sposób zwrotu należności jest zależny od tego, jaką metodą dokonano płatności:

- przy zamówieniach opłaconych przez internetową platformę płatniczą Przelewy24 zwrot zostanie dokonany za pomocą tego samego serwisu bezpośrednio na Twoje konto bankowe, 

- przy zamówieniach opłaconych przy odbiorze lub tradycyjnym przelewem bankowym musisz z kolei w formularzu zwrotu napisać swój numer konta (26 cyfr), na który przelejemy Ci odpowiednią kwotę.


Reklamacje

Mimo dokładania przez sklep Beauty-Market.pl wszelkich starań, aby sprzedawany towar zawsze cechował się jak najwyższą jakością, może się okazać, że będzie on wadliwy. W takiej sytuacji masz dwa lata na złożenie reklamacji.

 

Jak dokonać reklamacji?

W naszym sklepie reklamacji możesz dokonać w dowolny i najbardziej wygodny dla Ciebie sposób – drogą elektroniczną lub w formie pisemnej. Do tego celu wykorzystaj formularz reklamacyjny dostępny do pobrania tutaj.

 

W pierwszym przypadku należy wysłać nam e-mail z załączonym formularzem reklamacyjnym, a następnie dosłać nam paczkę z dopiskiem „Reklamacja”, w drugim zaś – wysłać towar od razu wraz z dołączonym formularzem reklamacyjnym. Pamiętaj, żeby wybrać pewny sposób dostarczenia przesyłki oraz dobrze zabezpieczyć artykuły – tak, aby nie ucierpiały w transporcie.

 

Towar prosimy przesyłać na adres:

G&G Poland Sp. z o.o.
01-167 Warszawa
Zawiszy 16a
Paczkomat InPost WAW139M

 

Rozpatrzenie reklamacji

Nasz sklep ma 14 dni roboczych na rozpatrzenie Twojej reklamacji. Jako Klient masz prawo: złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny zakupionego towaru, zażądać wymiany na towar pozbawiony wad, zażądać nieodpłatnej naprawy produktu. Postaramy się rozpatrzeć Twoją reklamację w rozsądnym czasie i bez nadmiernych niedogodności.