• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - LOOkX

                                 O LOOkX

Ta globalna marka, z siedzibą w Holandii, nie ma granic. LOOkX łączy to, co najlepsze ma do zaoferowania świat: Holenderski design, włoski styl, szwajcarską naukę i światową zrównoważoną uprawę składnikówMakijaż i pielęgnacja skóry, które pomagają nam w życiu
Pielęgnacja skóry LOOkX czyni cuda dla Twojej skóry. Jest wyjątkowa ze względu na wysoki procent aktywnych składników, wśród których LOOkX magiczny składnik roślinne komórki macierzyste. Wprowadzają one zmiany w warstwach skóry (a nie tylko wygładzają powierzchnię).   

Makijaż LOOkX składa się z najpiękniejszych produktów o właściwościach ochronnych, pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych.  
Dodatkowa wspaniała rzecz: uzupełniają się one wzajemnie. Jeśli stosujesz skuteczną pielęgnację, a następnie nakładasz makijaż, który dusi i wysusza skórę, tracisz całą swoją dobrą pracę! Dlatego właśnie istnieje LOOkX makijaż, który wspiera i wzmacnia działanie LOOkX pielęgnacji skóry.

Inteligentne piękno
Tworzymy inteligentne produkty dla inteligentnych kobiet. Dlatego używamy określenia Smart beauty. Nasze produkty są inteligentne z różnych powodów. Smart, ponieważ w naszym laboratorium, stosując naukę LOOkX Skin, sprawiamy, że naturalne składniki stają się jeszcze bardziej wydajne i inteligentne (np. uwalniane w czasie). Kolejna inteligentna cecha: wiele naszych produktów, zarówno do pielęgnacji skóry, jak i do makijażu, ma wiele zastosowań, a ich działanie jest hybrydowe. Oszczędzaj miejsce w swojej łazience i jednocześnie oszczędzaj pieniądze!

Czyste piękno
LOOkX należy do segmentu Clean Beauty. Więcej o nim można przeczytać tutaj. W skrócie, czyste piękno oznacza, że produkty są wolne od szkodliwych składników, produkowane świadomie i nie testowane na zwierzętach. LOOkX jest super przyjazny dla skóry i nigdy nie używa szkodliwych składników. Jesteśmy transparentni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą składników. Nasze laboratorium otrzymało certyfikat ECOCERT, jeden z najbardziej znanych i cenionych certyfikatów organicznych.

Nauka o skórze
LOOkX Skin science łączy najbardziej progresywne techniki laboratoryjne z siłą natury. Nasze magiczne pakiety mocy, roślinne komórki macierzyste (o wiele potężniejsze niż ekstrakt roślinny, czytaj więcej), są połączone z peptydami. Można porównać peptydy do "usługi posłańca". Następnie substancje czynne są kompresowane do rozmiaru i kształtu, który może rzeczywiście wniknąć w skórę.  Skóra rozpoznaje je jako odpowiednie dla siebie i dlatego w pełni wchłonie składniki, zamiast wydalać je jak "brud".  

Co najważniejsze: rezultaty będą do 50% lepsze niż to, do czego byliśmy przyzwyczajeni.

Tak w skrócie wygląda sekret nauki LOOkX Skin.

Od 1999 r.
LOOkX został założony w 1999 roku. Koniec tysiąclecia, początek nowej ery w clean & smart beauty. Oznacza to, że możemy bazować na ponad 20-letnim doświadczeniu. Z marzenia w małym holenderskim miasteczku, wyrośliśmy na globalną markę. Obecnie jest ona sprzedawana przez setki profesjonalistów w dziedzinie urody i dermatologów w ponad 9 krajach (zliczając), a także poprzez e-commerce.  

Dla Ciebie oznacza to, że możesz liczyć na 20 lat testów, udoskonaleń, słuchania doświadczeń użytkowników i kolejnych testów. Dzięki temu dotarliśmy do najwyższych granic poprawy skóry, w połączeniu z naszym równie innowacyjnym i postępowym laboratorium. Tak więc z LOOkX masz gwarancję, że używasz naprawdę świetnego produktu. Sam fakt, że salony, które zaczęły z nami współpracować na samym początku, nadal z nami współpracują, mówi wszystko. Według ich własnych słów: "Szczerze mówiąc? Oczywiście od czasu do czasu robiliśmy zakupy. Ale po prostu nie ma marki, która by się nawet zdalnie zbliżyła".  
LOOkX wyrosło z pragnienia Cindy, aby produkty, które robią to, co obiecują, naprawdę poprawiały stan Twojej skóry. Ta filozofia jest w naszym DNA i nigdy się nie zmieni.
LOOkX: Żadnych pustych obietnic, tylko wyniki.